JUNGLE RIDERS

Jungle Riders je projekt založený na dlouholeté spolupráci a přátelství dvou djů z Libereckého kraje.  UŠIS & NTO hrají společně po boku již několik let a poslední dobou vymetají čím dál více akcí, ať je to už festival, klubová party či jen nějaká komornější akce. Snaží se co nejvíce přiblížit posluchačům a návštěvníkům akcí raggajungle, který ještě není u nás v Čechách tolik rozsáhlý.
Podílí se na pořádání akcí v Libereckém kraji a to například v klubu Spot, kde mají pod taktovkou večery jako je např. RAGGA NIGHT a JUNGLETEK.
Pokud navštívíte jakoukoliv akci, kde hrají, tak máte zajištěnou kvalitní hudbu a zabávu.

UŠIS  je zástupce a jedním ze zakladatelů Badtekk Sound Systemu ze Severních Čech. K prvnímu hraní se dostal v roce 2002, kdy koupil první gramofony Technics s mixpultem. V té době také zakládají společně s bandou ze Severních Čech Badtekk Sound System. Jeho první sety byly ovlivněny freetekno kulturou, kterou jejich společná banda žila a vyhledávala po celé republice. V jeho vinylové sbírce se objevovali žánry Tekkna, Hardcoru, Tribcoru a podobných žánrů. Po nějaké době nastal zlom a navštívil první party, na které vystoupil dnes již legendární Gardenzitty Sound System. Jejich flow a lámané beaty ho natolik fascinovaly a zaujaly, že od té doby začal měnit svou sbírku vinylů a čím dál častěji hrát raggajungle, jungle a drum and bass. Postupem času se jiným stylům již nevěnuje a sbírku žánrů Tekkna, Hardcorů, Tribcoru a podobných žánrů prodává kámošům ze systémů. V roce 2006 se stěhuje do Liberce, kde se po nějaké době potkává s DJem NTO, který mu zachránil většinu ukradené sbírky vinylů z jedné párty. Od té doby spolu začali postupně vymetat párty a na některých společně hrát, kde se Ušis seznamuje s čím dál více novými umělci.  Za celou dobu působení Ušis hrál na mnoha freetekno parties, festivalech a v mnoha klubech.  Ušis nyní hraje na DVS Traktor Scratch a v jeho setech můžete slyšet žánry jako jsou Raggajungle, Jungle, Drum and Bass a poslední dobou i Raggatek.

David Jandoš aka DJ NTO (Nádoba na Tříděný Odpad) se narodil a stále žije na severu čech, kde se svým oldschoolovým přístupem k věci působí jako DJ a promotér již od roku 2002. Svou djskou karieru začal na poli DnB. Hrával pouze na soukromých akcích pro své blízké, než si ho všimli kluci z Reverse System a přibrali ho pod svá křídla. V této crew pak působil až do roku 2006, kdy kvůli rozdílným názorům tuto crew opustil a spolu s pražskými DJs Protektikem a Scarfem založil vlastní sound system Flowtekk. Tou dobou hrával převážně techstep a tekkno a pod hlavičkou Flowtekk pořádal jak indoor, tak outdoor akce. Tento styl hudby ho ale nenaplňoval tak, jak by si přál a proto v roce 2008 odešel i z této crew a hledal inspiraci někde jinde. Později roku 2008 se dal dohromady s lokálním scratchmasterem Shamanitoo a DJ Pyrotekkem a založil Beat-Eaterz Crew, ve které se začal věnovat raggajunglu, který mu přinesl dlouho chybějící naplnění. 2011 vstoupil společně s Shamanitoo do Jah Army, kde působil do roku 2017.  Nyní hraje s dlouholetým kamarádem a výborným djem Ušisem, se kterým založil projekt Jungle Riders, ve kterém působí dodnes. NTO za dobu svého působení vystoupil na bezpočtu akcí a festivalů po celé ČR a sám se pořádáním řady akcí společně s DJ Ušisem zasloužil o prozáření jinak šedého severu.

https://www.facebook.com/btkjunglerider/

https://www.facebook.com/NTO.Weedman/

https://www.facebook.com/jungleridersczech/